Svatební veletrh

Včera (v neděli 12.2.2012) jsme vyrazili na 12. ročník svatebního veletrhu v pražském hotelu Diplomat. Už před vstupem do hotelu jsme byli nadšeni, protože venku stály krásné limuzínky, které byly docela hezky ozdobené. Při vstupu jsme obdrželi program se seznamem vystavovatelů. Snad žádná oblast patřící ke svatbě nechyběla. U recepce bylo postavené menší pódium, na kterém zrovna hrál pán na piáno - hezké přivítání :). Byli jsme mezi prvními návštěvníky v tento poslední den veletrhu.

Ivča si nakoupila doplňky jako náušnice, náhrdelník a další. Všude kolem chodili modelky se svatebními šaty, na každém rohu se nám sbíhali chutě nad nádhernými dorty.

Kromě menších doplňků pro výzdobu svatební tabule a dalších krásných věci jsme si také vybrali snubní prstýnky. Takže další věc s dlouhého seznamu můžeme odškrtnout. Jsou moc pěkné. Byli jsme překvapeni jak se o nás hezky paní starala. Po té, co jsme se posadili, se kolem nás točily prstýnky jako na běžeckém pásu. Ze začátku to vypadalo, že jsme moc vybíraví, protože se nám žádné prstýnky nelíbily. Byli jsme dokonce od paní prodejkyně pochváleni, že je moc fajn, že máme stejný vkus a nedohadujeme se nad výběrem, ale že hned víme, že se nám žádný z nabízené škály prstýnků nelíbí. Po neustálém hlášení "další" ... "další" ... "další"... jsme konečně narazili na prstýnky, které nás zaujali, a to nemálo. Dali jsme je tedy na stranu a projížděli další a další :). Po nekonečném prohlížení několik set prstýnků jsme měli na straně 2 typy z nichž jsme si ihned po jejich porovnání vybrali (ty prvně vybrané). Díky objednání na veletrhu jsme dostali veletržní slevu ve výši 30 %, což dělá při ceně těchto prstýnků pěknou sumu. Takže v dubu si jedeme pro prstýnky.

Z veletrhu jsme si odnesli nadšení a hlavně spoustu inspirace a ještě více letáků (celé jsme to obcházeli min. 3x) - ještě že máme za barákem tak velký kontejner na tříděný odpad :).

5 měsíců a 15 dní před svatbou se s Vámi prozatím loučí

Petr.